Купити якісні міжкімнатні двері у Львові

Затіяли ремонт в квартирі чи плануєте оновити дизайн? Перш за все, вам потрібно придбати міжкімнатні двері і знайти де їх вигідно можна придбати. Адже сучасний ринок мебелі представлений масою варіантів дверних конструкцій. Вибираючи міжкімнатні двері в будинок або квартиру, потрібно враховувати цілий ряд критеріїв та рекомендацій спеціалістів. Не потрібно забувати про тип матеріалу, вид обробки, якість та матеріал фурнітури, наявність вставок зі скла на дверній конструкції і інші конструктивні особливості.

Матеріали міжкімнатних дверей

Більшість людей помилково рахують, що міжкімнатні двері підбираються лише за вартістю. Чим більше вони коштують, тим краще двері. Але насправді все не так. Основним показником якості та надійності виробу є тип матеріалу.

Вироби можуть бути виготовлені з різноманітних матеріалів, включаючи:

  • Масив дерева.
  • МДФ чи ДСП.
  • Шпону і екошпону.
  • Пластмаси.

Двері з різноманітних матеріалів мають свої перваги та недоліки. Так, двері з масиву відрізняються привабливістю та довговічністю, за їх допомогою прикрашають приміщення з будь-яким дизайном. За показниками якості двері з масиву переважають вироби з пластику чи ДСП. Для них характерні: екологічность, привабливий зовнішній вид, практично ідеальні показники шумо-і теплоізоляції. Що стосується дверей зі шпону, то такі конструкції представлені в широкій палітрі кольорів та відтінків. При цьому вартість дверей зі шпону набагато нижче, в порівнянні з виробами з масиву. Широко поширені пластикові двері, але вони більше пристосовані для торгівельних та комерційних приміщень. Підбір міжкімнатних дверей не обмежується лише аналізом матеріалів. Потрібно ще враховувати якість та матеріал фурнітури, а також тип оздоблення.

Елементи дверей та фурнітура

Якщо ви до сих пір сумніваєтесь, які варіанти дверей вам підійдуть, то зробити свій вибір потрібно на моделях, котрі добре оброблені и повністю укомплектовані. До елементів дверної конструкції повинні входити не лише безпосередньо двері, але і коробка, а також комплект фурнітури.

Прекрасно виглядають двері зі склом, але і цей елемент дверної конструкції повинен бути міцним та надійним. Скло не повинно «ходити» – це говорить про ненадійне кріплення. Краще вибирати двері, укомплектовані міцним склом. На ньому не повинно бути посторонніх плям або розводів.

Також не потрібно забувати про фурнітуру. На якісні двері апріорі не може встановлюватись фурнітура поганої якості. Петлі, засувки, замки, дверні ручки обовязково повинні бути міцними і вписуватись в загальний вид всієї конструкції. Зверніть увагу на те, щоб фурнітура легко ставилася, знімалася і мала тривалий термін експлуатації.

Матеріал виробу, дизайн, колір та відтінки, варіант оздоблення, фурнітура є основними критеріями при виборі дверей, тому рекомендуємо спочатку з ними визначитись або звернутись до спеціалістів інтернет-магазину https://www.dvm.lviv.ua/, котрі порадять найкращий для вас варіант.

Запись опубликована в рубрике Всячина. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий