Важлива інформація про L-Carnitine 500 mg BioTech USA

L-Carnitine 500 mg BioTech USA – натуральна спортивна біодобавка, що володіє жироспалюючим ефектом. За допомогою цього препарату можна скинути від 2 до 15 кг – і це тільки за рахунок жиру, мускулатура в обсягах і масі не убуде. Карнітин допомагає позбутися від зайвих жирових відкладень природним шляхом: поступово і без навантаження на серце. Добавка представлена ​​у вигляді жувальних таблеток, які зручно брати з собою і приймати в підходяще вам час перед тренуванням.

Ефект L-Carnitine BioTech USA

  • Дозволяє позбутися зайвого відсотка жиру в організмі
  • Надає зміцнюючий ефект на серцево-судинну систему
  • Допомагає «підсушитися»: поліпшити промальовування і рельєфність м’язів за рахунок зменшення підшкірного жиру
  • Поліпшує загальне самопочуття, а також розумову концентрацію
  • Регенеративні процеси проходять швидше
  • Допомагає досягти красивої атлетичної фігури

Л-карнітин від БіоТеч ЮСА сприяє спалюванню зайвого жиру безпосередньо під час фізичних навантажень (тренування з залізом, кардиотренировок, біг, боротьба і т.д.). Якщо не вдаватися в наукову термінологію, карнітин перетворює жир в енергію, коли це необхідно організму – а саме під час тренінгу. У підсумку, при грамотних регулярних тренуваннях, дотриманні правильного харчування (калорійність менше на 500-1000 ккал в день, вуглеводи – тільки з низьким глікемічним індексом, ніякого фастфуду) ви зможете досягти вражаючих результатів, які будуть помітні візуально: підтягнута фігура, відсутність «випираючого живота», промальовані м’язи. А в психологічному плані ваші досягнення принесуть задоволення і мотивацію рухатися далі, а також покращиться самопочуття в цілому.

Переваги L-Carnitine BioTech

  • Збагачений бета-каротином (антиоксидантну властивість)
  • Компактна ергономічна форма
  • Прискорює ліпідний обмін речовин
  • Допомагає зберегти в м’язах BCAA, уберегти м’язову тканину від катаболізму і підтримувати анаболічні процеси

Рекомендації щодо застосування L-Carnitine BioTech USA

Випивайте 2 таблетки за півгодини до тренування. Після 1,5 місяців прийому рекомендовано зробити перерву на декілька тижнів.

Карнітин – це корисна знахідка для людей, що не хочуть або не можуть вживати більш «потужні» жироспалювачі, такі як термогеніки. З його допомогою процес жироспалювання прискориться, проте буде проходити не так швидко, оскільки для природнього спалювання жирів потрібен час. Зате безспірною є перевага: після припинення прийому спалені кілограми не повернуться (якщо притримуватися більш-менш здорового харчування).

Джерело: kiev-online.net.ua/reklamnoe-agenstvo/vse-o-klassicheskom-massazhe-rasskazhet.html

Запись опубликована в рубрике Полезное. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий