Запчастини комбайнів ДЖОН ДІР: ремені, зірочки, вали, бичі та інше

Запчастини комбайнів ДЖОН ДІР: ремені, зірочки, вали, бичі та інше

Запчастини комбайнів ДЖОН ДІР є досить витребуваними, адже техніка цього бренду вважається однією із найкращих в світі. В Україні зернозбиральні комбайни цієї марки теє користується великим попитом, тому запчасти Джон Дир потрібні кожному фермеру або приватному господарю, який збирає зернові чи технічні культури, використовуючи для цього сільськогосподарську техніку такого типу.

Ходові ремені, зірочки, зернові елеватори, бичі молотильного барабану, сегменти, пальці жатки – це все дуже часто виходить із ладу. Ці деталі перебувають в стані постійної роботи і тривалого навантаження, що призводить до їхнього зносу. Тому їх краще замінити або навіть придбати на потім, для термінового ремонту в полі, якщо такий знадобиться.

Магазин agrocrop.in.ua пропонує Вам все необхідне, що потрібне для повного чи точкового ремонту комбайну в Україні. Завітайте до магазину АгроКроп та придбайте все необхідне.

Запчастини комбайнів Джон Дір в Україні: зернові і колосові елеватори, транспортери, коси та інше

Купити запчастини комбайнів Джон Дір в Україні легко із магазином ХАТ. В ньому Ви можете замовити все необхідне і навіть більше. Частої заміни потребують ремені, фільтри, мастило, ланцюги.

Колосові і зернові елеватори. Їх краще купувати німецького і італійського виробництва. А це поширені бренди AGV Perts Germany, Rollon. Підбирають такі елеватори по кроку, який легко поміряти простою лінійкою. Гумові лопатки можна використовувати повторно безліч разів.

Транспортери похилої камери. Якщо планки ми використовуємо до того моменту, поки вони не зламаються, то ланцюг транспортера краще замінити, якщо він втратив свою первинну форму або почав рватися. Його теж підбирають за кріпленнями і кроком.

Коси, ножі, головки. До жатки підбирають косу за типом головки, щоб правильно її закріпити, а також за довжиною. Інколи достатньо поміняти декілька сегментів, щоб коса жатки функціонувала на всі сто відстоків.

Якщо Вам також потрібно придбати запчасти Массей Фергюсон, то потрібно звернутися до магазину АгроКроп.

Український магазин ru.khorivagroteh.in.ua або ХоривАгроТех, який має якісний електронний каталог запчастин John Deere, підбере Вам необхідну деталь і доставить в Україну під замовлення.

Всі запасні частини для моторів комбайнів John Deere можна придбати в texmakagro.in.ua. Замовляйте прокладки, кільця, поршні в ТехМакАгро і отримуйте якісну продукцію.

Запись опубликована в рубрике Обо всем. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий