Експертна оцінка нерухомого майна від Dela.ua в Киеве, Украине

Експертна оцінка нерухомого майна від Dela.ua

Збираєтесь ділити майно з колишньою дружиною чи укладати договір страхування? Плануєте продати квартиру або приватний будинок за містом? оформлюєте договір дарування на третю особи? Саме час замовити незалежну оцінку нерухомого майна від компанії Dela.ua.

Чому вам не можна обійтися без офіційного звіту оцінювача? Це передбачена законодавством процедура в рамках практично будь-яких дій відносно нерухомості, особливо під час передавання прав власності. Послуги незалежного експерта з оцінки нерухомості також потрібні під час передавання житла у заставу, під довірче управління, для розрахунку податку на майно, тощо.

Де замовити оцінку квартирі чи будинку у Києві?

Сучасний сервіс документообігу Dela.ua – це кваліфіковані послуги експертів відповідно до встановлених чинним законодавством України вимог. Незалежна оцінка нерухомого майна проводиться сертифікованими спеціалістами за наявності повного доступу до об’єкта.

Розглянемо ключові привілеї звернення до компанії Dela.ua:

● можливість замовити експертну оцінку будинку, котеджу, офісу, промислових приміщень;

● адекватна вартість послуг;

● мінімальні терміни виконання офіційного звіту (впродовж одного робочого дня або однієї години);

● консультаційна підтримка;

● проведення робіт з дотриманням усіх вимог;

● гарантія конфіденційності;

● допомога у супутніх питаннях (містобудування, архітектура, зміна приналежності нерухомості до фонду майна, тощо).

Враховуйте, що замовити послуги експерта-оцінювача нерухомості ви можете у будь-який час, але із забезпеченням доступу до майна. Експерт має самостійно вивчити всі характеристики самих приміщень, а також навколишніх умов (віддаленість району, наявність ліфту, стан комунікацій та ін.). На ринкову вартість квартири чи будинку значно впливає саме розташування.

Незалежна оцінка експерта з нерухомості у Києві

На послуги експерта-оцінювача ціна зазвичай залежить від терміну складання звіту. 800 гривень коштують стандартні роботи, що виконуються впродовж одного робочого дня, терміновий звіт коштує 1 600 гривень та буде готовий за 1 годину.

Ви маєте знати, що загалом період дії документу оцінювача встановлюється за згодою сторін, але не може перевищувати 6 місяців від дати підписання. Незалежна оцінка нерухомості від Dela.ua доступна як фізичним особам, так і компаніям з необхідністю визначити ринкову вартість квартир чи будинків у власності.

Джерело – https://www.dela.kiev.ua/

Запись опубликована в рубрике Обо всем. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий