Новинки тютюнового ринку

Люди які палять напевне помічали, що вітрина в магазині, де зазвичай купують сигарети, постійно змінюються, з’являється щось новеньке. Це підштовхує спробувати нові смаки та навіть змінити марку. Особливо, якщо новинки мають привабливу ціну. На що варто звернути увагу? Матеріали даної статті частково взяти з сайту https://uasiga.com/, більш детальну інформацію ви можете знайти на сайті.

Нові смаки від вітчизняних та закордонних виробників

Шукають нові марки не лише курці “зі стажем”, але й власники крамниць, яким хочеться розширити асортимент та збільшити прибуток. То ж наведені позиції будуть цікаві всім.

  1. Jin Ling KS виробництва “Львівської тютюнової фабрики” привернуть увагу стильним, яскравим дизайном. За ним прихований насичений смак та аромат. Особливі технології виробництва дозволяють ретельно очистити тютюн від домішок, що робить смак надзвичайним. Також варто відзначити: купити сигарети даної марки можна за доступною ціною.

  2. Marvel Demi Blue виготовлені з суміші класу “Преміум”. Виробник той самий – “Львівська тютюнова фабрика”. Марка успішно конкурує з дорожчими та відомішими аналогами завдяки відмінній якості та доступній ціні.

  3. Kent Crystal Demi приємно дивує м’яким, кришталево чистим смаком без гіркоти. Насичений аромат завдяки ретельно підібраний тютюновій композиції подарує справжню насолоду. Мають середню міцність, вражають стильним дизайном пакування.

  4. Lifa Strawberry є продуктом найвідомішого вітчизняного виробника Marvel International Tobacco Group. Характерна особливість — неперевершена якість. Насичений смак тютюнової суміші приправлений соковитою полуницею нікого не залишить байдужим. Випускаються у форматі Super Slims.

Актуальні новинки за кращими цінами

Вже вибрали щось для себе чи свого магазину? Тоді варто знайти постачальника, який пропонує найкращу ціну та гарантує якість. На жаль, такий є не в кожному місті. Тому варто скористатися послугами інтернет-магазина UaSiga:

  • купити сигарети блоками можна від трьох одиниць;

  • нема потреби вносити авансовий платіж чи передплату;

  • замовлення швидко надсилають через Нову Пошту.

Тут представлений великий асортимент тютюнових виробів, регулярно з’являються актуальні новинки. Але головне, купити сигарети можна за цінами виробника та не переплачувати за послуги посередників. Це найвигідніша пропозиція для приватних покупців та власників бізнесу.

Запись опубликована в рубрике Новости строительства. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий